Catwatch Planet

پانسیون ویژه گربه‌های خانگی Catwatch

مفتخریم که میزبان دلبندان شما عزیزان با بهترین امکانات و در محیطی امن و مطابق با استانداردهای جهانی هستیم. کت واچ از سال ۱۳۹۵ با افتتاح اولین پانسیون کاملا خصوصی در راستای تحولی نوین در عرصه خدمات پت تأسیس گردید. این پانسیون تنها مجموعه ایست که با سه بخش خصوصی متفاوت بدون فضای عمومی و با امکانات منحصر بفردی شروع به کار کرد و کاملا منطبق بر استانداردهای جهانی پیش رفت. 

ویژگی های پانسیون Catwatch

یکی از خصوصیات ویژه ای که این مجموعه را کاملا با سایر مجموعه های دیگر متفاوت میسازد، دوربین های مداربسته ایست که در هر یک از بخشهای مجموعه تعبیه شده و  این امکان را فراهم میسازد که صاحبان پت در هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، به راحتی از طریق گوشی همراهشان می‌توانند به صورت آنلاین با بخشی که گربه شان در آن اقامت دارد ارتباط زنده برقرار کنند و با آن حرف بزنند و صدایش رو بشنوند و هر لحظه از شرایط گربه عزیزشان مطلع شوند.

نکته مهم ساعات ورود يا خروج شما عزيزان

در روز ورود يا خروج مراجعين عزيز ساعتی جهت اين امر از طرف مجموعه در روز قبل از ورود، معين ميگردد كه مراجعه كننده گرامي موظف به رعايت دقيق آن ميباشد، جهت جلوگيری از تداخل مراجعه كننده های عزيزمون و احترام به وقتی كه در اون زمان در خدمتشون هستيم و از همه مهمتر وجود شرايط كرونا، فاصله زمانی يك ساعت رو برای ورود يا خروج هر عزيزی معين ميكنيم، اگر ديرتر از ساعت معين شده ميرسيد به هر دليلی، لطفا به مجموعه اطلاع بديد تا هماهنگی های لازمه جهت جلوگيري از تداخل برنامه مراجعين صورت پذيرد.

گالری میهمانان منتخب پانسیون Catwatch

پاسخ به سوالات متداول
 • ساعت پذيرش مجموعه

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ١١ صبح لغايت ١٩

پنجشنبه و جمعه ها از ساعت ١٤ لغايت ١٩

 • ساعات تماس و پيام

همه روزه شما ميتونيد با ما تماس داشته باشيد منتها در ساعاتی معين، در واتس اپ از ساعت ٩ صبح تا ١٠ شب ميتونيد ارسال پیام داشته باشيد، تماس تلفنی و صحبت از طريق تلفن از ساعت ١١ صبح تا ٩ شب امكانپذير هست و خارج از اين بازه زمانی پاسخی داده نخواهد شد مگر در واتس اپ.

 • چه گربه هايی پذيرش می شوند؟

تمامی نژادها پذيرش ميشند از حداقل سن ٢ ماهگی تا ١٢ سالگی، فقط ميبايست حتما دارای شناسنامه باشن و تمامی مراحل واكسيناسيون و انگل تراپی انجام شده باشه و توانايی اداره خودش رو چه از لحاظ غذا خوردن و چه از نظر دفع داشته باشه و فاقد هرگونه بيماری مسری حتی قارچ پوستی باشه.

 • چه گربه هايی پذيرش نمی شوند؟

 • مشكل دفع داشته باشند و يا كنترل ادرار نداشته باشند.
 • نياز به مراقبت خاص و يا درمانی داشته باشند.
 • گربه هايی كه فاقد شناسنامه و تأييديه سلامت هستند.
 • گربه های باردار
 • گربه های عقيم نشده نر (به دليل نشانه گذاری)
 • گربه های مبتلا به هرنوع بيماری ويروسی و قارچی
 • آیا پذيرش كيس درمانی امکانپذیر است؟

خير، بخش مراقبتی و درمانی نداريم و فقط گربه هايی پذيرش خواهند شد كه مشكلی نداشته باشند و دچار هيچ بيماری نشده باشند.

 • احتمال سرايت بيماری و ويروسی در مجموعه هست؟

احتمال اين مورد تقريبا نزديك به صفر هستش بخشهای مجموعه كاملا خصوصی هستن و گربه ها با همديگه در ارتباط نيستند، بعد از خروج هر گربه ای از مجموعه، آن بخش بعد از نظافت كلی با اسپری جرمی سايد پی و محلول دتول كاملا ضدعفونی خواهد شد و بعد از آن با توجه به ابعاد هر بخش، لامپ يووی گذاشته ميشه تا كوچكترين ويروس احتمالي هم از بين رفته باشه، پس نگران اين موضوع نباشيد.

 • پزشك مقيم در مجموعه دارید؟

خير پزشك مقيم نداريم، بخش درمانی نيست كه نياز به پزشك مقيم داشته باشيم، منتها هفته ای دو مرتبه از دوستان دامپزشك تشریف میارند داخل مجموعه جهت ویزیت جامع از میهمانان

 • حداقل و حداكثر مدت زمان قابل پانسيون كردن

حداقل دو روز و حداكثر سه ماه ميباشد كه براي اقامتهای بيشتر از اين مدت هر سه ماه يكبار ميبايست گربه ای كه پانسيون شده جهت ويزيت پزشك و قرص انگل و يا واكسن احتمالی نزد پزشك خودش رفته و مجدد ميتونن ورود داشته باشند با مدت زمان جديد درخواستی.

 • هزينه كيس حمايتی به چه صورت هست؟

كيس حمايتی فقط به شرطی پذيرش خواهد شد كه آزمايش خون كامل داده و از سلامت گربه مطمئن باشيم و تأييديه سلامت گربه به امضای پزشك در سربرگ كلينيك و يا بيمارستان رسيده و ممهور شده باشه، هزينه حمايتی نداريم و تمامی ميهمانها يكسان محاسبه خواهند شد.

 • محاسبه هزينه پانسيون

ساعت كاری كه قبلا گفته شد از ١١ صبح لغايت ١٩ هست كه روز ورودتون هر ساعتی در اين بازه زمانی باشه جزء روز اول شما به حساب مياد، روز خروجتون اگر تا قبل از ساعت ٢ ظهر باشه اون روز محاسبه نخواهد شد و اگر خروجتون بعد از ساعت ٢ ظهر باشه اون روز هم جزء روزهای اقامت تلقی شده و محاسبه ميگردد.
اين قانون در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ١٦ اجرا خواهد شد.

 • اگر بيشتر از یک گربه داشته باشيم محاسبه هزينه پانسیون به چه نحو خواهد بود؟

هزينه های اعلام شده برای هر بخش به ازای يك گربه لحاظ شده، اگر بيشتر از يك گربه داريد و ميخوايد كه باهم باشن فقط در بخشهای vvip (ماكزيموم تا ٢ گربه) و بخش cip ( ماكزيموم تا ٥ گربه) پذيرش صورت گرفته خواهد گرفت.
تغييرات هزينه هم بدين صورت خواهد بود: در بخش vvip و بخش cip مبلغ ٥٠ تومان به ازای هر گربه بيشتر به هزينه اين دو بخش اضافه خواهد شد.
بعنوان مثال برای دوستی كه چهار گربه دارند مبلغ ١٥٠ تومان به هزينه هرشب در بخش cip افزوده خواهد شد.

 • معرفی بخشهای مجموعه

در هايلايتهای صفحه اينستاگرام ، و صفحه اول سايت تماما به معرفی مجموعه پرداخته شده كه ميتونيد ملاحظه بفرماييد.

 • تخفيف بالای ٢٠ شب به چه صورت محاسبه می گردد؟

دوستانی كه بالای بيست شب اقامت داشته باشند از بخش VIP شبی ١٠، بخش VVIP شبي ١٥ و از بخش CIP نيز شبی ٢٠ تومان كسر خواهد شد.

 • از چه مدت قبل نسبت به رزرو بخش انتخابی در مجموعه ميبايست اقدام شود؟

غير از تعطيلات عمومی، در روزهای عادی و يا آخر هفته اگر قصد پانسيون كردن رو داريد ميبايست حداقل یک هفته قبل از ورودتون اقدام به رزرو نماييد، صرفا جهت اطمينان بابت خالی بودن ظرفيت، اگر تعطيلات در پيش بود خيلی زودتر ميبايست اقدام فرماييد.

نکته بسیار مهم

جهت رزرواسيون، مراحلی خدمت شما عزيزان ذكر خواهد شد كه يكی از اين مراحل، واريز هزينه يك شب از بخش انتخابی شماست، بديهی ست اولويت رزرو با عزيزانی ست كه زودتر اقدام به واريز وجه می نمايند. توجه داشته باشيد بعلت بالا بودن تعداد درخواست ها، امكان نگه داشتن ظرفيت خالی بصورت تقاضای شفاهی به هيچ عنوان ميسر نخواهد بود، لذا پس از تصميم و اقدام به رزرو، در اسرع وقت جهت واريز مبلغ رزرواسيون اقدام نماييد تا بخش مورد نظر برای شما ثبت و محفوظ بماند.